Wyklejanie witryn

Najważniejsze jest doświadczenie

Wyklejaniem okien "witryn sklepowych" zajmujemy się już 8 lat. Przez ten czas udało nam się okleić przynajmniej 29 000 m2. Oklejona witryna jest jedną ze skuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Przystępna cena sprawia, że ta forma reklamy staje się coraz bardziej popularna. Wyklejenie witryn sklepowych jest doskonałym pomysłem na wykorzystanie wolnej powierzchni szyby poprzez oklejenie foliami, które będą świetną reklamą.

Oferujemy Państwu oklejanie witryn na terenie Warszawy i okolic oraz całego Mazowsza. Witryny możemy oklejać foliami z nadrukiem kolorowym lub foliami wycinanymi na ploterze.

Wyklejamy różnego rodzaju folie:

Począwszy od zwykłej folii zadrukowanej lub wyciętej w odpowiednie kształty, poprzez folie One Way Vision (folia perforowana okienna – dziurkowana, często stosowana do wyklejania okien autobusów i tramwajów), a skończywszy na foliach dekoracyjnych np. folia mrożona/szroniona dająca efekt „mlecznej szyby”. Dzięki takiemu wachlarzowi możliwości mają Państwo szansę stworzyć indywidualną i niepowtarzalną reklamę.

OWV

Folia okienna One Way Vision
zwana potocznie OWV jest specjalną folią do wyklejania szyb. Folia ta przypomina swoją strukturą siatkę przepuszczającą światło w 50%, gdzie zewnętrzna powierzchnia jest zadrukowana.

Monomeryczna

Folia okienna pełna
najczęściej są to wydruki fotografii, obrazów lub elementów z płynnymi przejściami kolorów. Wydruki tą techniką dają kilkuletnią gwarancję odporności na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV oraz woda. Z racji niskiej transmisji światła zaleca się użycie tego typu wydruków na małej powierzchni.

Folia mrożona

Folia mleczna do dekoracji szkła – efekt mrożonego szkła
to specjalny rodzaj folii imitujących fakturę mrożonego lub piaskowanego szkła. Folia charakteryzuje się dość dużą transmisją światła. Daje ona efekt mlecznej szyby idealnie rozpraszając światło. Folia ta dodaje szybom szlachetnego i estetycznego wyglądu. Szczególnie polecana jest do wyklejania szyb w gabinetach lekarskich, gabinetach kosmetycznych, solariach, itp.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP