Tabliczki informacyjne

The amazing Kallyas theme.. reloaded!

Są nieodłącznym elementem każdej firmy posiadającej własny lokal. Wyłącznie z ich pomocą możemy, w szybki i łatwy sposób, skierować klienta na odpowiednie miejsce przy zachowaniu wszystkich norm i wytycznych naszej identyfikacji firmy.

Najczęściej wybierane rozwiązania:

Tabliczka z PCV
Najprostsze rozwiązanie w najkorzystniejszej cenie. PCV spienione grubości od 3 mm do 6 mm, oklejone folią wycinaną na ploterze lub z wydrukiem solwentowym. Przyklejona do ściany lub zamontowana na dystansach.

Tabliczka z plexi 
Bezbarwnej lub barwionej w swojej masie. Najcześciej wybierane grubości są od 4 mm do 7 mm, oklejone folią wycinaną na ploterze. Mocowana jest do ściany na dystansach.

Tabliczka z plexi podklejona folią mrożoną wraz z oklejeniem wybiórczym
Eleganckie rozwiązanie. Wyjątkowo czytelne i jednocześnie spójne z otoczeniem dzięki folii mrożonej. Najczęściej wybierane grubości są od 4 mm do 7 mm, oklejone folią mrożoną od tyłu, a folią wycinaną z przodu. Mocowana jest do ściany na dystansach.

Tablice unijne pamiątkowe
Najczęściej są to tablice wykonane z pcv, z zadrukiem bezpośrednim, lub pcv oklejane folią z wydrukiem. Charakteryzują się jednolitym schematem i projektem, który spełnia wymogi UE oraz PARPu.

Powyżej przedstawiamy najczęstsze rozwiązania. Możemy również wykonać tabliczki z innego materiału oraz grawer.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP