Oklejanie samochodów

Dopiero po latach można oceniać oklejony samochód

Jest to wyjątkowo popularna metoda reklamy na samochodach za granicą i coraz częściej w Polsce. Reklama na autach firmowych jest skuteczną formą wykorzystania powierzchni auta do zdobywania nowych klientów w mniej konwencjonalny sposób. Jak również podnoszenie prestiżu firmy w przypadku oklejania aut flotowych.

Oferujemy kompleksową usługę począwszy od projektowania, lub przystosowania koncepcji do wskazanego modelu auta jak również druk i produkcje naklejek oraz ich wyklejenie.

Oferujemy również całkowitą zmianę koloru auta. Posiadamy doświadczenie w oklejaniu samochodów foliami wiodących producentów takich jak 3M, Arlon, Avery, Oracal. Jak również do zabezpieczania lakieru firmy Xpel.

W odróżnieniu od oklejania samochodu folią reklamową często w zakresie prac przy zmianie koloru auta oklejamy również wnęki drzwi tak aby całkowicie ukryć poprzedni lakier.

Każdy oklejony samochód folią dodatkowo zabezpieczamy specjalnymi woskami, w szczególności ma to znaczenie przy foliach matowych.

Najczęściej oklejamy samochody za pomocą:

Folia ploterowana (wycinana maszynowo)

technika wykorzystywana do prostych układów grafik, napisów lub logotypów. Przy tej technice wykorzystuje się folie o jednolitym kolorze. Dostępna jest obszerna paleta kolorów.

  • przy płaskich powierzchniach (głównie litery) wykorzystujemy folie firmy Oracal, która posiada doskonałe właściwości pod względem przylegania do lakieru, żywotności kolorów i rozciągliwości.
  • przy powierzchniach obłych, takich jak: nadkola, zderzaki wykorzystujemy specjalną folię wylewaną. Pozwala ona idealnie przylegać do zakrzywionych powierzchni bez załamań i zmarszczeń folii. W łatwy sposób można zmienić kolor części samochodu lub nawet jego całości.

 

Folia z zadrukiem 
najczęściej są to wydruki fotografii, obrazów lub elementów z płynnymi przejściami kolorów. Wydruk wykonany jest najczęściej na foli wylewanej lub polimerowej. Pozwala to na oklejenie całej powierzchni samochodu elementami graficznymi. Wydruki tą techniką dają kilkuletnią gwarancję odporności na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV oraz woda.

Folia One Way Vision z zadrukiem 
jest to specjalna folia do wyklejania szyb (najczęściej są to szyby tylne i boczne). Folia ta przypomina swoją strukturą siatkę, gdzie zewnętrzna powierzchnia jest zadrukowana.

Struktura folii okiennej One Way Vision po wyklejeniu "imituje" efekt lustra weneckiego - czyli z zewnątrz widać powierzchnię z nadrukowaną grafiką.

Całkowitej zmiany koloru nadwozia.
Dzięki użyciu specjalnych folii wylewanych możemy w 100% okleić wszystkie elementy lakierowane. Do dyspozycji jest duża paleta kolorów, łącznie z efektem metalizowanego lakieru, lakieru matowego lub carbonu. Jest to doskonała alternatywa dla lakierowania całego lub części samochodu. W łatwy i szybki sposób można powrócić do pierwotnego koloru nadwozia, bez obawy o uszkodzenie powłoki lakierniczej.

  • Do oklejania samochodów używamy również specjalnych folii, jak np. folie odblaskowe, folie imitujące chrom czy carbon.

 

Techniki można łączyć - dzięki czemu niemal całą powierzchnię samochodu możemy wykleić reklamą.

Należy pamiętać, że jakość wykonania naszej usługi w dużej mierze zależy od stanu lakieru samochodu, należy też brać pod uwagę, że oklejeniu podlegają tylko elementy lakierowane - nie wyklejamy plastikowych zderzaków.

Wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, samochody specjalne oraz inne pojazdy mechaniczne

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP