Nasza historia

Na każdym kroku staramy się odbiegać od szablonowych rozwiązań oraz konkurencji. Tak, aby mieć wyraźną i silną markę rozpoznawalną na terenie całego kraju. Dlatego zamiast kopiować skróconą ofertę do zakładki "O Nas" poniżej przedstawiamy jak naprawdę wyglądał nasz rozwój i ile osiągnęliśmy w tak krótkim czasie.

2000 › Początek
2008

Dawno dawno temu

Za warszawą za mostami i asami w Markach , w domu jednorodzinnym. Jeden pokój został przeorganizowany na potrzeby produkcyjne i uzupełniony o stół do cięcia wydruków oraz ploter tnący. Na początku nic więcej nie mieliśmy poza dobrym pomysłem. Wydruki zlecaliśmy na zewnątrz i zajmowaliśmy się wyłącznie montażem i wyklejaniem.

2009

Pierwsza przeprowadzka

Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest bardzo krótki czas reakcji, od zlecenia do montażu. Jedynym rozwiązaniem wraz ze wzrostem zamówień był zakup plotera drukującego marki Roland oraz wynajęcie hali która mieściła się na warszawskim Targówku.

2010

Razem szybciej

Tempo nie spada i dzięki współorganizacji z braterską firmą outdoorową pojawia się pierwsza maszyna 3.2 szerokości. Zmuszeni brakiem miejsca przeprowadziliśmy się ulicę obok do znacznie większego pomieszczenia.

2012

Kolejna przeprowadzka

Tempo ilości wydruków na 3,2 znacznie wzrosła, więc z zakupem kolejnej maszyny historia się powtarza i po raz kolejny zmieniamy lokal.

2014

Latex

Na szczęście tym razem bez przeprowadzki. Kupujemy najnowszą maszynę latexową, jest to jedyny ploter drukujący o szerokości 1,6 który posiada spektrofotometr i oferuje najpiękniejsze kolory jakie są możliwe.

Na chwilę obecną mamy do zaoferowania Państwu trzy maszyny 3,2m, Rolanda z głowicą dx5 oraz latex do 1,6m szerokości oraz świetnie wyposażoną produkcję.

 

2016

Zmiana koloru aut w standarcie premium

W ramach ciągłego poszerzania oferty oraz podnoszenia standardów, nie tylko oklejamy auta folią reklamową ale również wprowadzamy do oferty zmianę koloru auta na poziomie premium. Foliami Marki 3M, Arlon, Avery oraz Oracal. Dodatkowo wprowadzamy do oferty importowane folie wylewane "kolorowy chrom" dające efekt lustra na aucie.

Wkrótce więcej na temat projektu WarszawskieCentrumOklejania

I to nie koniec ;)

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP