Klejenie fototapet

Sukces dobrej tapety
do druk latexowy
i doświadczona ekipa

Fototapety to nowoczesna, atrakcyjna i trwała forma dekoracji ścian, idealna do domu, jak i do biura. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy zaoferować Państwu fotorealistyczny druk bezpośrednio na tapecie wybieranego zdjęcia z galerii lub z własnego. Każde ze zdjęć możesz wydrukować w dowolnych wymiarach jako fototapetę na ścianę lub w formie naklejki na ścianę, szafę, drzwi, meble, lodówkę lub inne powierzchnie.

Warto wiedzieć:

  • Wszystkie materiały posiadają atesty i są ekologiczne.
  • W przypadku każdej z tapet istnieje możliwość samodzielnego montażu lub zlecenia naszej ekipie.
  • Na wszystkie tapety udzielamy 5 LAT  gwarancji na zachowanie nasycenia kolorów!

W zależności od przeznaczenia pomieszczenia i miejsca, w którym będzie fototapeta przygotowaliśmy parę rozwiązań materiałowych:

Idealna do samodzielnego montażu
Fototapeta do mieszkania lub domu do samodzielnego i prostego montażu z klejem już na sobie. Co znacznie ułatwia i przyśpiesza klejenie – 50zł m2.

Klasyka w lepszym wydaniu
Gruba, 240 gramowa fototapeta – 80zł m2 netto.

Do zadań specjalnych
Fototapeta 240 gram z fotorealistycznym wydrukiem pokrytym dodatkową warstwą folii w celu zabezpieczenia przed częstym myciem. Idealna do biur, miejsc publicznych. Mieliśmy okazję nie raz wyklejać je na stacjach benzynowych czy w sklepach centr handlowych.

Alternatywa w postaci naklejki
Zamiast fototapety bardzo częstym rozwiązaniem jest naklejka z folii dostępna w 24 kolorach oraz w wersji matowej i błyszczącej.

W swojej ofercie mamy również inne materiały do klejenia. O szczegóły pytaj sprzedawcę.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP