Kasetony reklamowe

The amazing Kallyas theme.. reloaded!

Kasetony świetlne są świetną reklamą w ciągu dnia oraz w nocy. Aluminiowa lekka konstrukcja pozwala zamontować kaseton praktycznie na każej elewacji oraz dachu, a podświetlone lico jest widoczne cały dzień oraz w nocy.

 

Nasze kasetony wyróżnia 2. i 3. letnia gwarancja (istnieje możliwość wydłużenia), jakość i moc ledów oraz spawana konstrukcja aluminiowa posiadająca certyfikaty. Montując kaseton należy pamiętać o bezpieczeństwie i jego jakości, aby nie musieć go po roku serwisować.

Wyróżniamy trzy typy kasetonów:

Kaseton klasyczny z licem plexi
Najczęściej występują z profilem aluminiowym. Podświetlane jarzeniówkami lub ledami. Mogą być montowane bezpośrednio na elewacji budynku lub podwieszane.

Kaseton wielkoformatowy lux o profilu aluminiowym z licem materiałowym
Dzięki wykorzystaniu elastycznego lica do podświetleń oraz specjalnego profilu istnieje możliwość wyeliminowania łączeń płyt pmma, które występują w klasycznym kasetonie, dzięki czemu lico wygląda lepiej oraz wykonane jest z jednego kawałka materiału.

Kaseton prestige wykonany z dibondu
Kasetony wykonane z pominięciem profili aluminiowych. Cały wykonany jest z dibondu. Rekama jest frezowana, a następnie podklejana plexą w wybranym kolorze.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na przecławską 1, jednak jeśli masz mało czasu możemy przyjechać.

TOP